BİZ KİMİZ

Geyikkafası Outdoor, uzun yıllardır severek yaptığımız kamp ve doğa sporları faaliyetlerinden aldığımız keyfin iş ve hayat biçimi fikrine dönüşmesi ile 2017 yılının son çeyreğinde bir kampta kuruldu. Kuruluş amacımız, yüksek fiyat ve malzemelerin zor temin edilmesinin çözümünü bulmak, ithalat yolu ile ulaşılabilen bazı ürün gruplarında ise bizzat üretimini gerçekleştirerek yerli bir marka ile uygun fiyatı yakalama gayesi yatmaktadır. Yıllar içerisinde marka ve stok portföyümüzü büyüterek, faaliyet gösterdiğimiz Ankara’nın en büyük ve en iyi kamp-outdoor mağazası olmak için kuruluşumuzda ki amatör ruh ve geçen yıllar içinde edindiğimiz profesyonel bakış açısı ile sürekli çalışıyoruz.

Sektörümüzde bir ilki gerçekleştirerek Outdoor mağaza ile Coffee Shop konseptini bir araya getirerek, kamp çadırı veya tırmanış ayakkabısı alırken seçkin dünya kahvelerinin tadına bakabileceğiniz mağazamızı 2022 yılının ilk çeyreğinde Geyikkafası Outdoor&Coffee Shop adıyla Ankara’da açtık.

Geyikkafası Outdoor;

Rab,Hannah, Msr, Marmot, Loap, High Peak, 2AS, Husky, Deuter, Pinguin, Stanley, Opinel, Thermarest, Ferrino, Evolite,La Sportiva, Bestard,Uquip, Asolo, Orcamp, Scarpa, Lowa, Alpinist, Summit, Helko Werk, Megaton Axe gibi markaların Ankara yetkili satıcısıdır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR