Asolo Corax Gore Tex Erkek Trekking Botu (A1203800-A392_6722a4)

5,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺9.419,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺8.006,15(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
 
 
ASOLO CORAX GORE TEX BOT

ASOLO CORAX GORE TEX ERKEK TREKKİNG BOTU

Tavsiye Edilen Kullanım Alanı: Sırt çantalı geziler, teknik araziler, uzun mesafe yürüyüşleri

Corax Gore tex erkek trekking botu, koruma, destek, konfor ve performans sunan Schoeller K-Tech'ten yapılmış modeldir. Gore-Tex Performance Comfort Ayakkabı astarı su geçirmezliği ve nefes alabilirliği garanti eder. Dış taban, topuğu koruyan bir TPU üst filmle kaplanmışken, topuk en iyi yastıklamayı sağlayan poliüretandan yapılmıştır ve mikro gözenekli ara taban en iyi stabilite ve desteği sunar. Master dış taban, Asolo ve Vibram arasındaki işbirliğinden doğmuştur; sırt çantasıyla gezinti ve yürüyüş aktiviteleri sırasında en iyi tutuşu ve performansı garanti eden Vibram Mont bileşimini kullanır. Model, ek koruma sağlayan,hızlı, hassas ve kişiselleştirilmiş bir bağcık sistemi ve bütününü çevreleyen kauçuk şerit ile tamamlanmıştır.

Ürün Özellikleri

SAYA: Schoeller K-Tech + süet mm 1,6-1,8
ASTAR : Gore-Tex Perfomance Comfort
ANATOMİK TABAN: Lite 2
TABAN: Asolo/Vibram Master + tek yoğunluklu mikro gözenekler + 2 renkli PU topuk
Ağırlık: 610 (g) (tek ayakkabı, 42 numara)
 

 
 
ASOLO CORAX GORE TEX BOT

KullanIlan Teknolojİler

 
Gore tex

GORE-TEX®

GORE-TEX® kumaşın kalbinde bulunan, suya, rüzgara dayanıklı ve nefes alabilen aşırı derece ince bir zardır. Üzerinde, santimetre karede dokuz milyardan fazla gözenek bulunmaktadır. Bir GORE-TEX® katmanlı kumaş oluşturmak için GORE-TEX® zar yüksek performanslı astar ile kabuk tekstil arasına yerleştirilir. Her bir dikiş potansiyel olarak sızdırıcıdır. İşte bu yüzden GORE-TEX® ürünleri su geçirmezlik için, özel olarak bu işin için eğitilmiş olan üreticilerin bulunduğu sertifikalı fabrikalarda üretilen GORE-SEAM® yalıtım bandına güvenir. 
 
vibram

VIBRAM TABAN

Vibram tabanların başlıca özellikleri hafif, esnek, sağlam olmaları ve yüksek sürtünme katsayılarıdır. Vibram tabanların desenleri özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede yol tutuş artırılmış, desenlerin arasına kar ve çamur çamur dolması engellenmiştir.
 
Asolo Fit teknolojisi

FIT TEKNOLOJİSİ

En başından beri Asolo’nun felsefesi, harika görünümlü, yenilikçi ve teknolojik açıdan gelişmiş ayakkabılar üretmekti.Asolo, ayağın doğal esnekliğine özel bir önem verirken, ayakkabının performansının ve rahatlığının en üst düzeye çıktığından emin olur. Yeni yapısında, kullanıcı kriterlerine ve özelliklerine uyum sağlamak üzere şekillendirilmiş özel anatomik niteliklere sahiptir. Erkek, kadın ve çocuk seçeneklerinin yanı sıra dar, normal ve geniş kalıp opsiyonları da vardır.
 
Gore tex

SCHOELLER

Tekstil dünyasında gelişimin öncüsüdür. Lisanslı ortaklar, seçtikleri teknolojileri, kendi tekstil üretimlerinde kullanabilirler 
 
APPROACH TEKNOLOJİSİ

APPROACH TEKNOLOJİSİ

Tavsiye Edilen Kullanım Alanı: Sırt çantalı geziler, teknik araziler, uzun mesafe yürüyüşleri
> Asolo ve Vibram®'ın birlikteliği ile oluşmuş bir proje
> TPU film , topuk malzemesini korur.
> PU topuk: mükemmel dolgu desteği sağlar.
> Mikro gözenekli ara taban: PU topuğa entegre edilmiştir ve mükemmel destek ve denge sağlar.
> Asolo/Vibram Master dış taban, mükemmel performans, tutuş ve dayanıklılık garantiler.
> Asolo Rocker Sistem: dış tabandaki kavis, ayağın ön kısmına yapılacak herhangi bir baskıyı önler.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR