Asolo Falcon EVO Jaquard Erkek Yürüyüş Botu (A40066-A392)

5,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺7.399,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.179,30(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Asolo Falcon EVO Jaquard Erkek Yürüyüş Botu

Bu bot, arazi yürüyüşü ve yaz gezileri için onu ideal kılan dayanıklılık ve uzun süreli konforun ideal kombinasyonuna sahiptir.

Jakarlı dokuma kumaş üst kısım koruma ve konfor sunarken Gore-Tex Extended Comfort Ayakkabı astarı su geçirmezlik ve nefes alabilirliği garanti eder. Çift yoğunluklu Eva orta taban: İlk yoğunluk, destek ve stabilite sağlamak için daha serttir, ikincisi ise daha yumuşaktır ve konfor ve yastıklama sağlar. Asolo/Vibram dış taban, kendi kendini temizleyen bir tasarıma sahiptir ve ıslak ve kuru zeminlerde inanılmaz tutuş, çekiş ve performans sağlayan MegaGrip bileşiğini kullanır. Modeli tamamlamak için koruma sağlayan bir TPU başlık ve hızlı ve hassas bir bağcık için yeni bir bağcık sistemi bulunur.

Ürün Özellikleri

  • ÜST: Jakarlı dokuma kumaş
  • ASTAR: Gore-Tex Genişletilmiş Konforlu Ayakkabı
  • ANATOMİK AYAK: Lite 2 plus
  • TABAN: MegaGrip bileşenli Asolo/Vibram Omega (kauçuk-çift yoğunluklu eva)
  • FIT: Erkek
  • AĞIRLIK: 433 (g) ) (1/2 çift beden 8 UK)

Teknoloji

GORE-TEX®

GORE-TEX® kumaşın kalbinde bulunan, suya, rüzgara dayanıklı ve nefes alabilen aşırı derece ince bir zardır. Üzerinde, santimetre karede dokuz milyardan fazla gözenek bulunmaktadır. Bir GORE-TEX® katmanlı kumaş oluşturmak için GORE-TEX® zar yüksek performanslı astar ile kabuk tekstil arasına yerleştirilir. Her bir dikiş potansiyel olarak sızdırıcıdır. İşte bu yüzden GORE-TEX® ürünleri su geçirmezlik için, özel olarak bu işin için eğitilmiş olan üreticilerin bulunduğu sertifikalı fabrikalarda üretilen GORE-SEAM® yalıtım bandına güvenir.

VIBRAM® MEGAGRIP

VIBRAM® Megagrip , hem kuru hem ıslak zeminlerde mükemmel tutuş sunarken, yüksek seviyede dayanıklılığa sahiptir. Sürekli kaygan zeminlerle karşılaşan kullanıcılar için dizayn edilmiştir. VIBRAM® Megagrip, dağ yürüyüşleri, her türlü spor etkinliği, mevsimsel yürüyüşler ve maceralar için uygundur.

A-FAST

Asolo ve Vibram ortaklığından doğan bu proje, kullandığı son teknolojiler sayesinde yeni kalite standartlarını belirliyor. Taban kısmı kalıplanmış EVA orta taban ve yeni jenerasyon bileşenlerle yapılmıştır. İki farklı yoğunluk sunan bu malzeme topuk tarafına yerleştirildiğinde her adımınızda yüksek oranda darbe emilimi sağlar. Vibram Megagrip bileşeniyle yapılan dış taban düşük profilli ve yeni tasarımı sayesinde zemin tutuşu ve kendini temizleme özelliği daha da artmıştır.

Falcon Evo

Bu proje Asolo ve Vibram arasındaki işbirliğinden doğdu. Taban çift yoğunluklu kalıplanmış eva orta tabandan yapılmıştır. Yüksek yoğunluklu Eva orta taban stabiliteyi garanti ederken, düşük yoğunluklu Eva orta taban maksimum konfor ve darbe emilimi sunar.

Bu proje Asolo ve Vibram arasındaki işbirliğinden doğdu. Taban çift yoğunluklu kalıplanmış eva orta tabandan yapılmıştır. Yüksek yoğunluklu Eva orta taban stabiliteyi garanti ederken, düşük yoğunluklu Eva orta taban maksimum konfor ve darbe emilimi sunar.

1. Tpu burun koruması: ek ön koruma
2. Yüksek yoğunluklu Eva orta taban: en iyi desteği ve stabiliteyi garanti eder
3 Düşük yoğunluklu Eva orta taban: inanılmaz konfor ve yastıklamayı garanti eder
4. Dış taban: MegaGrip bileşiğine sahip Asolo/Vibram Omega kauçuk dış taban, en iyi performansı, tutuşu, dayanıklılığı ve kendi kendini temizleme hareketini garanti eder

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR