Stanley GO Iceflow Pipetli Paslanmaz Çelik Soğuk Su Termosu 0.65 LT Siyah (10-09697-008)

5,00
Para Puan : 0
stanley termos

Stanley The Iceflow Pipetli Paslanmaz Çelik Soğuk Su Termosu 0.65 LT

Stanley The Iceflow pipetli çelik termos, hareket halinde veya direksiyon başında önünüze bakmanız gerektiğinde veya herhangi bir iş yaparken tek elinizin boşta kalmasını istediğinizde her zaman yanınızda. Stanley IceFlow ™ Flip Straw serisi seyahat ve hareketli aktiveteler için tasarlanmıştır. Stanley The Iceflow termos, çift duvarlı vakum yalıtımı, soğuk içecekleri 12 saate kadar, buzlu içecekleri ise 48 saate kadar soğuk tutabilir. Stanley termosunuz, şehir içi ve açık hava maceralarınız için mükemmel bir arkadaştır. Stanley The Iceflow soğuk su termosumuz, yeni koleksiyonumuzda bir sürü renk seçeneğine sahipsiniz. Stanley The Iceflow termos, entegre pipeti sayesinde hareket halindeyken bile rahatça su içebilirsiniz. Stanley'in efsanevi vakum yalıtımı, suyunuzun saatlerce buz gibi kalmasını sağlar.Stanley The Iceflow kolay taşınabilmesi için hareketli taşıma sapına sahiptir.

 
Stanley Termos Ürün Özellikleri
  • 18/8 paslanmaz çelik, BPA içermez
  • Çift duvar vakumlu yalıtım
  • Sızdırmayan katlanır pipet
  • Kolay taşınır
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir
Stanley Termos Teknik Özellikleri
  • Kapasite: 0,65 Lt
  • Boyutlar: 8.1 x 8.1 x 24.1 cm
  • Ağırlık: 300 gr
  • Soğuk 12 Saat
  • Buzlu İçecekler: 48 Saat
 
 
Stanley The Iceflow Pipetli Paslanmaz Çelik Soğuk Su Termosu 0.65 LT
 
stanley termos

SAATLERCE SOĞUK

Stanley The Iceflow pipetli paslanmaz çelik soğuk su termosu 0.65 LT hareket halindeyken susuz kalmamanız için tasarlandı; Coldflow Flip Star serisi elde rahat taşınır, çantanıza takılabilir; çift duvar vakumlu yalıtımı ile içeceklerinizi 48 saate kadar soğuk tutar (buzlu içeceklerde).

DAYANIKLI VE GÜVENLİ:

Stanley The Iceflow,18/8 paslanmaz çelik yapısı ile gıda ile teması uygundur ve BPA içermez.

SIZDIRMAZ:

Stanley The Iceflow pipetli termosumuz,sızdırma yapmayan açılır kapanır pipeti sayesinde çantanıza güvenle taşıyabilirsiniz

TEMİZLEMESİ KOLAY

Üst kapağını açarak bulaşık makinenizin üst rafında veya elde yıkayabilirsiniz. 

ÖMÜR BOYU GARANTİ!

Stanley zamana karşı koymak üzere tasarlandı. "Ömür Boyu Kullanım” sloganı, tüm Stanley ürünlerinin dayanıklılığını ve uzun ömürlü kullanımını temsil etmektedir ve ilk kuruluş yılı olan 1913'den günümüze kadar kullanıcılarına verdiği sözdür. 

Stanley ürünleri, üretimden kaynaklanan hatalar, ısı muhafaza problemleri veya akıtma/sızdırma gibi sorunlara karşı "Ömür Boyu Garantilidir". Düşme ve çarpma sonucu meydana gelebilecek üründeki her türlü hasar ve hasar nedeni ile oluşabilecek termal kayıplar, sıvı sızdırması ve yine düşme ve çarpma neticesinde ürünün parçalarındaki kırıklar vb ile kullanım, bakım ve temizlik koşullarına uyulmaması gibi durumlar sonrasında iç ve dış yüzeyde oluşabilecek hasarlar, bozulmalar ve paslanma/korozyonlar garanti kapsamına girmemektedir.

 
 
Stanley sıkça sorulan sorular Stanley termos sıcak kalma süreleri Stanley termos bakım
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR